IELTS Writing Task 2

6,500,000 ریال7,500,000 ریال

در هر جلسه، با به کاربری اصول تفکر انتقادی یک نوع از انواع موضوعات تحلیل و یک نمونه مقاله برای همه تشریح خواهد شد. تمرکز بر دو معیار TR و CC در کلاس درس، و تمرکز بر دو معیار LR و GRA در تکالیف ارسالی خواهد بود. در کلاس اصول مقاله‌نویسی به‌صورت قدم‌به‌قدم در طول دوره آموزش داده خواهد شد.

IELTS Writing Task 2

شناسه: SL-IWT2 دسته‌:

اشتراک‌گذاری دوره:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

درباره دوره

سؤالات متداول

ثبت‌نام در دوره، فقط در تاریخ و ساعت مشخص‌شده در تقویم امکان‌پذیر است. به دلایل مختلف امکان رزرو، پیش‌ثبت‌نام یا ثبت‌نام قبل از زمان مشخص‌شده وجود ندارد.

ویدئوی ضبط‌شده‌ی کلاس، حداکثر ۲ ساعت پس از پایان هر جلسه بصورت خودکار ساخته و در پنل تمام شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. این ویدئو از زمان انتشار به مدت ۷ روز در دسترس خواهد بود و پس از آن بصورت خودکار حذف خواهد شد.

تمام شرکت‌کنندگان (هر دو گروه آنلاین و آفلاین) باید تا پایان روز سه‌شنبه هر هفته (۰۰:۰۰ بامداد چهارشنبه) تکالیف خود را ارسال کنند. روش ارسال در ابتدای دوره توسط مدرس اعلام می‌شود.

تسک‌های تکالیف هفتگی ثابت هستند ولی برای دانشجویانی که بیش از یک بار در دوره شرکت کنند، موضوعات جدید در نظر گرفته خواهد شد.

فایل‌های رایتینگ دانشجویان رأس زمان مشخص‌شده از طریق ایمیل جمع‌آوری می‌شود و پس از تصحیح و نمره‌دهی، نتایج به ایمیل دانشجویان ارسال خواهد شد.

دانشجویانی که بصورت همزمان در هر دو تسک ۱ و ۲ شرکت کرده باشند در مجموع ۱۲۰ دقیقه (۲ ساعت) زمان برای آزمون خواهند داشت.

آزمون ماک پایان دوره برای تمام شرکت‌کنندگان تنها در زمان مشخص‌شده برگزار می‌شود. همچنین بررسی، تصحیح و فیدبک تنها به تکالیفی ارائه می‌شود که پیش از ددلاین اعلام‌شده تکالیف خود را تحویل دهند.

در مورد این دوره به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

مدرس (ها)

محمد محمدی‌تبار
محمد محمدی‌تبار

جزئیات دوره