اشتغال در سفیرلیان

فرصت‌های شغلی

فرصت‌های شغلی

پیوستن به جمع خانواده بزرگ سفیرلیان نیازمند شایستگی است و به همین خاطر مدرک تحصیلی شما در مرحله اول مدنظر نیست. پس اگر مایلید عضو خانواده ما شوید، ولی مدرک مرتبط دانشگاهی ندارید، نگران نباشید. مایلیم توانایی‌های شما را ببینیم و براساس آنها تصمیم بگیریم که افتخار هم‌خانواده‌شدن با شما را داریم یا خیر.

از لحاظ حقوق و مزایا، خانواده سفیرلیان مزیت رقابتی قدرتمندی دارد زیرا در مقایسه، هرگز کمتر از حد استاندارد پرداخت نکرده و در بیشتر مواقع موفق‌تر از دیگران بوده است. پرداخت‌های ما به موقع و بدون تأخیر انجام می‌شود و شما می‌توانید روی نظم ما در پرداخت حقوق حساب باز کنید. در ضمن تمام مزایای قانونی دیگر که توسط اداره کار تعیین شده نیز در راستای ضوابط مؤسسه در کنار حقوق یا حق‌التدریس تقدیم شما می‌شود.

محیط کاری شما در سفیرلیان، مشابه یک محیط خانوادگی است. روابط خشک و بی‌روح سازمانی در مؤسسه جایی ندارد و همه اعضای خانواده با هم دوست هستند. البته لازم به یادآوری است که حتی در یک خانواده یا حتی بین دو دوست صمیمی نیز قوائدی وجود دارد. خانواده بزرگ سفیرلیان هم از این قائده کلی زندگی مستثنی نیست. در اینجا قوانین ساده‌ای وجود دارد که مراعات آنها از شما انتظار می‌رود.

روش جذب در خانواده بزرگ سفیرلیان کار سختی نیست. طبق رسوم همه مؤسسات، تکمیل چند فرم و انجام چند تست و ارائه چند معرفی‌نامه کارهایی است که باید انجام شود. برای به‌دست‌آوردن اطلاعات بیشتر به دفتر مؤسسه مراجعه بفرمایید و با کارشناس استخدام مؤسسه گفتگو کنید. ایشان شما را راهنمایی می‌کنند. یا فرم روبرو را با دقت پر کنید. سپس منتظر ما باشید. از شما دعوت می‌کنیم تا یک دیدار حضوری داشته باشیم.

قرارداد آموزش

علاقه‌مندان به شرکت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی که در شرکت‌های خصوصی و یا ارگان‌های دولتی مشغول کار هستند، یا دوستانی که مسئول آموزش سازمان مطبوع خود هستند، می‌توانند به یکی از دو شکل زیر با خانواده بزرگ سفیرلیان قرارداد خدمات آموزشی امضاء کنند:

تفاهم‌نامه

تفاهم‌نامه
  • در این تفاهم‌نامه، کلاس‌های آموزشی در محل مؤسسه سفیرلیان برگزار می‌گردد.
  • این تفاهم‌نامه می‌تواند مانند قراردادهای برون‌خانه‌ای منعقد گردد با این تفاوت که کلاس‌ها در محل مؤسسه برگزار می‌گردد.
  • این تفاهم‌نامه می‌تواند به‌عنوان امتیاز خاص دریافت خدمات آموزشی ویژه خانواده‌های کارکنان سازمان‌ها تنظیم گردد.
  • برای به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر لطفاً با شما ۰۷۷۳۳۵۵۸۳۱۹ تماس حاصل نمایید.

قرارداد

قرارداد
  • ابتدا عملیات نیازسنجی درباره کارکنان سازمان مربوطه انجام می‌شود تا نوع کلاس‌های آموزش ویژه آن سازمان تعیین گردد.
  • ابتدا و انتهای دوره و تعداد جلسات لازم و شهریه دوره و نحوه پرداخت آن مشخص می‌شود.
  • ساعت و روزهای برگزاری کلاس با مشورت مسئولین به تصویب می‌رسد.
  • کلاس‌های آموزشی در محل شرکت یا سازمان برگزار می‌شود.
  • نتایج حاصله از ارزیابی نهایی (در صورت نیاز) به مدیریت سازمان ارائه می‌گردد.
  • برای به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر لطفاً با شما ۰۷۷۳۳۵۵۸۳۱۹ تماس حاصل نمایید.

طرفین قرارداد ما

ادارات، نهادها و شرکت‌های طرف قرارداد با مؤسسه زبان و خانه آیلتس سفیرلیان