درباره ما

این بخشی از واقعیت‌هایی درباره ماست

رتبه 0
آموزش در استان
0 نفر
فارغ‌التحصیل آیلتس
0 نفر
فارغ‌التحصیل خوشحال
0 ساعت
آموزش مؤثر

آیلتس 7 را نشانه بگیر!”

درباره مؤسسه زبان و خانه آیلتس سفیرلیان

مؤسسه زبان و خانه آیلتس سفیرلیان در سال ۱۳۸۹ با دریافت مجوز فعالیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر و با هدف آماده‌سازی متقاضیان برای آزمون آیلتس و آموزش زبان انگلیسی با یک شعبه در شهر بوشهر بنیان‌گذاری و سپس آغاز به کار کرد. این مؤسسه اکنون با سه شعبه از پیشگامان قدرتمند آموزش زبان انگلیسی در استان بوشهر است. مؤسسه سفیرلیان با اقتدا بر اصول مدیریت جهانی (ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵) و اصول آموزش جهانی (رویکرد ارتباط محور)، محکم بر اصل رضایت مشتری پافشاری می‌کند و با ایجاد امنیت شغلی برای بیش از 50 نفر از اعضای توانا و باتجربه‌ی تیم اداری و آموزشی خود، در مسیر ارائه خدمات آموزشی درجه یک به مردم خون‌گرم بوشهر روبه‌جلو در حال پیشرفت است. در حال حاضر نیز در مرحله تبدیل از یک مؤسسه فیزیکی به یک مؤسسه کاملا آنلاین و مجازی هست تا به گستره وسیع‌تری از زبان‌آموزان و متقاضیان آیلتس خدمت آموزشی ارائه کنیم.

تیم اداری سفیرلیان

اعضای تیم اداری مؤسسه زبان و خانه آیلتس سفیرلیان مسئولیت سازماندهی و مدیریت زبان‌آموزان را بر عهده دارند و برای انجام مؤثر این مأموریت خطیر، سالیانه تحت آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای حین خدمت قرار می‌گیرند. اعضای این تیم در ساعات صبح و عصر در مؤسسه در حال کمک به زبان‌آموزان و ورودی‌های جدید هستند. برای تضمین کیفیت خدمات ارائه‌شده، اعضای این تیم به‌صورت سه‌ماهه و شش‌ماهه و یک‌ساله مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

اساتید سفیرلیان

مؤسسه زبان و خانه آیلتس سفیرلیان همواره در تلاش است تا آموزش‌های بدو تصدی و حین خدمت اساتید مؤسسه را با آخرین کتب و مقاله‌ها و پژوهش‌های انجام‌شده در دانشگاه‌های بنام دنیا همگام و هماهنگ نگه دارد تا اساتید در کلاس‌ها به‌صورت یک‌دست طبق یک رویکرد جهانی به زبان‌آموزان عزیز آموزش دهند. این اساتید آب‌دیده به‌صورت ترمی و فصلی و سالیانه مورد ارزیابی‌های کیفی قرار می‌گیرند و هرگونه عدم‌انطباق با اصول تدریس جهانی با اقدام‌های اصلاحی تصحیح می‌شود تا کیفیت آموزش تضمین گردد. همچنین لازم‌به‌ذکر است که دوره‌های حین خدمت مربوط به آموزش روش تدریس در کلاس‌های حضوری و آنلاین به صورت جداگانه طبق تقویم آموزشی مؤسسه برگزار می‌شود. 

مدیرمسئول مؤسسه سفیرلیان

مدیرمسئول مؤسسه زبان و خانه آیلتس سفیرلیان برنده جایزه کارآفرین برتر استانی و کارآفرین برتر دانشگاهی در سال ۹۵ است. چکیده‌ی روزمه ایشان را در اینجا مطالعه فرمایید.

فلسفه مدیریتی سفیرلیان

مؤسسه زبان و خانه آیلتس سفیرلیان دارای گواهینامه بین‌المللی تضمین مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ است که طی چهار سال متوالی (ویرایش ۲۰۰۸ در سال‌های قبل) آن را با موفقیت و بدون هیچ‌گونه عدم‌انطباق تمدید نموده است. فلسفه مدیریتی مؤسسه عمیقاً با اصول مدیریتی ایزو ۹۰۰۱ پیوند خورده است. سفیرلیان مدت‌های مدیدی‌ست که از روش مدیریت سنتی فاصله گرفته و به سمت مدیریت نوین با تمرکز بر گردانش فرآیندهای کاری در حرکت است.

تیم ما

با تیم قدرتمند ما بیشتر آشنا شوید!

به تیم سفیرلیان بپیوندید